ابرتگ "کتاب"
تشخیص گوینده به کمک Vector Quantization استخراج ویژگی به کمک جعبه ابزار HTK خوشه بندی به کمک الگوریتم K-Means و تشکیل کتاب کد ((گزارش متنی به همراه کدهای متلب، فایل های گفتاری و جعبه ابزار HTK تنظیم شده))
این کتاب به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار می‌گیرد . هر گونه کپی برداری و تغییر کاربری به منظور تغییر به مقاله و ... باید با کسب اجازه از نویسنده صورت گیرد.
MVC معماری نرم افزاریی است که در حال حاضر به عنوان یکی از الگو های نرم افزاری در مهندسی نرم افزار مورد استفاده قرار می گیرد . این الگو منطق برنامه را از رابط کاربری به طور کامل جدا می سازد ، تا به توسعه دهندگان این امکان را بدهد تا توسعه ، تست و نگهداری نرم افزار را در واحد های مستقل انجام دهند. MVC مخفف سه کلمه Model (مدل) و View (نمایشگر) و Controller (کنترلگر) است.
محصولی از شرکت مایکروسافت که برای مدیریت بانک های اطلاعاتی و پایگاه داده‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این نرم‌افزار ابزارهای بسیار مختلفی به منظور ایجاد و مدیریت پایگاه داده ها و بانک های اطلاعاتی وجود دارد که شما می‌توانید با استفاده از آنها یک بانک عظیم اطلاعاتی ایجاد کنید و بر روی اطلاعات موجود در آن مدیریت نمایید.
کتاب Fundamentals of English Grammar اثر نویسنده‌ی مشهور خانم Betty Azar، یکی از مفیدترین کتاب‌ها در باب آموزش گرامر برای افراد مبتدی و متوسط است.
فایل ترجمه فصل پنجم از کتاب کلاس بندی الگو Pattern Classification نویسنده Duda
حل تمرین کتاب پردازش تصویرDigital Image Processing نویسنده Gonzalez
دانلود کتاب مروری بر برخی روش های بهینه سازی هوشمند Intelligent optimization methods
کتاب مرجع داده کاوی Data mining به همراه کتاب تالیف شده آن
حل مسایل Power system analysis تالیف پروفسور هادی سعادت
در حالت کلی می‌توان گفت اینترنت اشیا شبکه‌ای از اشیاء فیزیکی تعبیه شده با قطعات الکترونیکی، نرم‌افزار، سنسورها و اتصالات است تا آنها توسط تبادل اطلاعات با تولید کننده، اپراتور یا دستگاههای دیگر قادر به ارائه ارزش و خدمات بیشتر باشند.
کانال تلگرام ابرپروجکت
رفتن به بالای صفحه
Close فراخوان عرضه مستندات، گزارش‌ها، کدها و پژوهش‌های شما در ابرپروجکت
برای توضیحات بیشتر به اینجا مراجعه نمایید.
Close مجوزهای قانونی و رسمی ابرپروجکت
برای مشاهده مجوزهای ابرپروجکت روی آنها کلیک نمایید.